۱۳۹۷ شنبه ۴ فروردين
پيام رييس دانشگاه به كنگره
پيام رييس دانشگاه به كنگره
پيام رييس دانشگاه به كنگره

بسم الله الرحمن الرحيم

به نام خدايي كه داننده راز هاست

نخستين سراغاز آغازهاست

سلامي عالمانه ، درودي صميمانه و ارادتي خالصانه

تقديم مي‌كنم به همه شما پژوهشگران، دانشجويان عزيز و اساتيد گرانقدر:

خير مقدم عرض مي‌كنم خدمت ارزشمند همه شما پژوهشگراني كه سرمايه‌هاي سرشار فكري، روشني بخش راه پيشينيان‏، مقدمه سازان عروج انديشه انساني و توسعه دهندگان مرزهاي دانش هستيد.

طلوع طليعه ي پرفروغ فجر انقلاب اسلامي ايران را به همه شما تبريك عرض مي‌كنيم و اميدواريم آينده اين انقلاب كه مظهر شكوه و عظمت و فداكاري ملت ايران است؛ با انديشه‌ي محققانه شما توأم با عزت‏، آزادي، امنيت و سربلندي براي ايران اسلامي باشد.

از اينكه تحصيل خود را در پرتو پژوهش و تحقيق قرار داده‌ايد تا چشمه جوشان علم و دانش را بر كوير تشنه حيات بشريت جاري سازيد، به همه شما تبريك عرض مي‌كنم؛ چرا كه عظمت علم و دانش در يادگيري محققانه است و البته در اين مسير قدردان كميته‌هاي تحقيقات دانشجويي و معاونت‌هاي پژوهش دانشگاه‌ها هستيم كه ضمن آموزش شيوه‌ها و متدهاي صحيح پژوهش، سعي نموده است دانشجويان علاقه‌مند و استعدادهاي درخشان پژوهشي را با همراهي اساتيد گرانقدر، حمايت كند و آينده دانشگاه‌ها را در مسير توليد علم و ثروت قرار دهد.

در راستاي تلاش‌هاي مستمر و پي‌گير كميته‌هاي تحقيقات دانشجويي، كنگره‌ها و همايش‌هاي علمي سالانه در نقاط مختلف كشور نيز، فرصت مناسبي براي بررسي دستاوردها و چالش‌هاي فراروي حوزه پژوهش و پژوهشگران كوشا در سطح دانشگاه‌هاي كشور است. كه به حمد الله در هشتمين كنگره كميته‌هاي تحقيقات دانشجويي شبكه همكار جنوب، توفيق ميزباني نصيب دانشگاه علوم پزشكي جهرم شد.

بار ديگر به همه شما خوش آمد عرض مي‌كنم و اميدوارم در اين دو روز همايش بتوانيم ميزباني شايسته‌اي انجام دهيم تا اهداف ارزشمند همايش به بهترين شكل ممكن تحقق يابد. اهدافي كه شايد بتوان با در نظر گرفتن وضعيت امروز كشور و اولويت‌هاي پژوهشي به ارتباط پيوسته و ناگسستني ميان پژوهش و فن آوري اشاره كرد كه در كنار تحقيقات بنيادي، يكي از مهمترين اهرم‌هاي شتاب دهنده‌ي پيشرفت كشور است.

در پايان از همه همكاران‏، معاونت محترم پژوهشي، كيته تحقيقات دانشجويي و شبكه همكار جنوب، مركز همايش‌هاي دانشگاه و همه مديران‏، كاركنان، اساتيد و دانشجويان كميته‌هاي علمي و اجرايي كه از مدت‌ها قبل با تلاش پي گير مقدمات برگزاري اين همايش را فراهم آورده‌ايد؛ سپاسگزاري مي‌كنم و اميدوارم با برگزاري با شكوه كنگره هشتم، گوشه‌اي از خستگي‌هاي شما جبران و ان شاءالله خاطرات شيريني براي ميهمانان عزيز برجاي ماند.

 

و السلام عليكم

دكتر محمد رحمانيان

رياست دانشگاه علوم پزشكي جهرم

 

تاریخ:
1396/11/14
تعداد بازدید:
6
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal